نتایج جستجو برای عبارت :

تفاوت لینک فالو و نوفالو

یکی از فاکتورهای رتبه بندی صفحات در گوگل شاخص تعداد صفحاتی است که به یک صفحه خاص لینک داده اند. یعنی هر چه سایت های بیشتر به یک صفحه لینک بدهند گوگل به آن صفحه رتبه بهتری را می دهد. گوگل این امتیاز در شاخصی به نام PAGE RANK ذخیره می کند. در واقع گوگل از معیاری با نام پیج رنک برای محاسبه امتیاز لینک‌ها استفاده می‌کند. البته تنها فاکتور برای افزایش پیج رنک تنها تعداد لینک نیست و کیفیت لینک های دریافتی هم مهم است.
دو نوع بک لینک وجود دارد که این دو نو
آیا 
لینک های نوفالو برای سئو بد هستند؟ آیا 
لینک و پیوند های نوفالو برای سئو بد هستند؟ بسیاری از اشخاص فعال در سئو لینک های نوفالو را برای سئو بد می‌دانند . آیا این لینک و پیوند ها به آن اندازه که توسط آن ها گفته می شود، بد هستند؟ پاسخ این سوال نه هست و شاید اکثری از شما را غافلگیر کرده می‌باشد . در ادامه به این موضوع می پردازیم که چرا این افراد در خطا می باشند . 
سئو در مشهد
بک 
پیوند ها نویسندگان در شروع مطالب خویش کارایی می نمایند که در گزار
برای پرهیز از تکراری شدن محتوا در تارنما چه کنیم؟
 سئو سایت
ممکن میباشد شما قصد داشته باشید محتوایی که دارنده دو نشانی میباشد را پیوند فرمایید، در این‌حالت در صورتی‌که از کد فالو استعمال فرمایید محتوای تکراری گوگل برای شما در حیث میگیرد به همین خواسته بهتر میباشد یکی لینک و پیوند‌ها را با به کارگیری از کد نوفالو درج کرده تا موتور کاوش صرفا به‌دنبال یک لینک و پیوند برود، محتوای تکراری هم میتواند یکی عوارض پنالتی شدن وبسایت در گوگل شود.

لینک نوفالو NoFollow Link چه است؟لینک نوفالو در تگ دارای ویژگی rel=”Nofollow” می باشد و در کدهای وب سایت شما قرار می گیرد. قرار دادن این تگ در سایت یعنی شما دارید به ربات های گوگل می گویید به برگه ای که نوفالو شده وارد نشنود؛ در سود با این طرز هیچگونه اعتبار و ارزشی به ورقه مقصد منتقل نمی‌شود.
سئو در مشهد
قصه تولد تا جوانی لینک نوفالو به بیان عادیقبل از هرچیزی ببینیم چرا لینک و پیوند نوفالو پدید آمد و در پی ی آن در باب ویژگی نوفالو کلام می‌کنیم. تمامی‌ی
مقایسه پیوند فالو و پیوند نوفالو جهت دانستن خوبتر و بدون نقص تر لینک و پیوند نوفالو بایستی پاره ای با معنی لینک سازی و اثر آن بر بها و اعتبار یک کاغذ در موتورهای کاوش از پاراگراف گوگل صحبت بگوییم . لینک دادن یا این که ایجاد بک لینک چه از بقیه وب سایتها باشد و چه از یک سایت به سایتی دیگر باشد ، یکی از حساس ترین و بخش های کلیدی سئو وبسایت می باشد . در این رخ نوع پیوندهای وارد گردیده به سایت ( لینک و پیوند های ورودی ) و همینطور بک پیوند های خارج شده ا
سلام یه رباتی برای اینستاگرام دارم میسازم که به صورت خودکار فالو و لایک میکنه و شاید بزودی ارسال کامنت را هم براش گذاشتم...
روش کار کلی ربات های اینستاگرام:
دیدید بعضی وقتا وقتی که یکی را فالو میکنید اونم فالو بک میده یعنی شما را به صورت متقابل فالو میکنه. معمولا از هر 10 نفر که شانسی فالو کنید حداقل یکیشون شما را فالو میکنن و ربات اینستاگرام میاد 10000 نفر را فالو میکنه و وقتی که 1000 تاشون فالو بک دادن اونوقت همه 10000 نفر را آنفالو میکنه! الان مطمئن
 فالو کردن دیگران یکی از راه هایی است که به افزایش مخاطبان پیج شما کمک میکند پس ربات شما باید بتواند به طور خودکار افرادی را پیدا کند و آنها  را دنبال کند با این کار کاربران یکبار هم که شده از پیج شما دیدن میکنند. اما آیا فقط دیده شدن کافیست ؟
باید بگویم که خیر. پس ربات شما باید به طور هوشمند این کار را انجام دهد. مثلا شما یک پیج ورزشی داریم اگر ربات فردی را فالو کند و او از پیج شما دیدن کند و اتفاقا اهل ورزش باشد و مطالب شما را ببیند و از آنها خوش
بک لینک و پیوندبک پیوند چیست؟ به دست آوردن پیوند برای یک وب‌سایت از وب‌سایت‌های دیگر بک لینک و پیوند اسم داراست . به‌عبارت‌دیگر , هنگامی‌که یک وب‌سایت لینک و پیوند شمارا در وبسایت خویش قرار دهد , یک بک لینک و پیوند برای تارنما شما در حیث گرفته می‌گردد . بک لینک‌ها میتوانند تأثیر بزرگی روی حاصل وب‌سایت در حاصل موتورهای کاوش داشته باشند . به همین منظور است که آن ها برای بهبود سئوی وب‌سایت مضاعف موثر میباشند . هیچ
بک لینک و پیوندبک پیوند چیست؟ به دست آوردن پیوند برای یک وب‌سایت از وب‌سایت‌های دیگر بک لینک و پیوند اسم داراست . به‌عبارت‌دیگر , هنگامی‌که یک وب‌سایت لینک و پیوند شمارا در وبسایت خویش قرار دهد , یک بک لینک و پیوند برای تارنما شما در حیث گرفته می‌گردد . بک لینک‌ها میتوانند تأثیر بزرگی روی حاصل وب‌سایت در حاصل موتورهای کاوش داشته باشند . به همین منظور است که آن ها برای بهبود سئوی وب‌سایت مضاعف موثر میباشند . هیچ
یکی دیگر از مواردی که در اینستاگرام به عنوان یک فعالیت اسپم شناخته می شود فالو کردن بیش از حد معمول هست در این صورت نیز اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات شناسایی می کند. پس اگر اخیرا اقدام به فالو کردن افراد زیادی کرده اید همین امر می تواند دلیل بلاک شدن پیجتان باشد.
اگر در چنین شرایطی قرار دارید برای رفع مشکل مسدودی پیج اینستاگرام خود، بهترین کار این است که بعد از این روال درستی در پیش گرفته و در یک ساعت بیش از تعداد 20 نفر را دنبال نکنید. این
ایردراپ MPCX Airdrop
پاداش: 100 XDMX  به ارزش 5دلار 

لینک ربات:
https://t.me/XDMCBot?start=899305675
مراحل ثبت نام :
ربات را استارت بزنید و تست انسانشناسی را پاس کنید
عضویت در گروه تلگرامی
فالو توییتر(اختیاری)
فالو فیس بوک (اختیاری)
فالو (subcribe) یوتیوب(اختیاری)
وارد کردن ادرس اتریومی erc20
این ایردراپ ارزشمند را از دست ندهید
دوستای خوب، میشه چند تا نکته بگم در مورد اینستاگرامم.
در مورد پیج شخصیم:

لطفا اگه از وبلاگ منو میشناسید، و فالو می کنید و من قبول نمی کنم، راهش هی دوباره و سه باره و چهار باره فالو کردن نیست، راه ساده ترش معرفی خودتون به صورت یک پیغامه که بعد احتمال بیشتری وجود داره من قبول کنم.

لطفا اگه یک بار منو آنفالو می کنید، دیگه تصمیم نهایی باشه، وقتی هفته ی بعد و یا سه هفته بعد، باز میاید فالو می کنید و دوباره آنفالو، برام ناراحت کننده ست. (اینو وقتی
   حالا نمیدونم چقدر طرفدار خرید اینترنتی هستید، ولی اگر اهلش باشید متوجه میشید که مثلا بوتیک های رشت و گرگان خیلی قیمت های مناسب تری دارن نسبت به بقیه ی شهرها. بعد اینقدر این قضیه توی پیج هایی که فالو میکنم مشهوده که زمان انتخابات، پیج کاندیدا های رشت همش منو فالو میکردن.
سلام
پسر مورد علاقه م هر ساعت ده تا دختر رو فالو میکنه. یعنی کلا همه ش دختر فالو میکنه. اصلا پسر دنبال نمیکنه توی پیجش. شاید به ندرت. داشتیم برای ازدواج آشنا میشدیم که پیجش رو که چک میکردم کلا دلمو زد. اصلا نمیدونم چی بگم. چرا یه آقایی باید همه ش دختر فالو کنه؟ 
به نظرتون این همه دختر فالو میکنه برای چی میخواد؟، یعنی میتونم فکر کنم فقط نگاه شون میکنه و واسه سرگرمیه؟، یا اینکه اگه فکر کنم خدایی نکرده خانم بازه اشتباه کردم؟، بالاخره میتونم این کا
از موارد مهم مشکلات وب مسترها که روزانه وقت زیادی رو صرف اون میکنند دریافت بک لینک رایگانه ! اما آیا هر بک لینک که گرفته میشه به پیشرفت سایت ما کمک میکنه ؟ امروز در دانش کمپ این مورد رو با هم بررسی میکنیم
لینک ها اصولا ۴ نوع dofollw – nofollow – UGC – Sponsored هستند که که در ادامه تفاوت این ۴ لینک رو بررسی میکنیم
ویژگی لینک های فالو ( dofollow ) :
به طور کلی لینک هایی که موتور های جستجو گر آنها را دنبال میکنند لینک فالو گفته میشه و به طور ساده یک لینک وقتی فالو ب
چرا نمی توان فالو کرد ؟ این سوالی است که بسیاری از کاربرانی که جدیدا در این شبکه اجتماعی عضو می شوند می پرسند. وقتی شما پیج جدیدی می سازید نمی توانید سریعا تمامی افراد مورد نظرتان را فالو کنید چون در ساعات اولیه برای کاربران محدودیت فالو وجود دارد و اگر در مدتی کوتاه برای افراد متعددی درخواست فالو ارسال کنید این برنامه شما را بلاک می کند. در چنین شرایطی باید مدتی صبر کنید تا این محدودیت برداشته شود. لازم به ذکر است که برای پیج های قدیمی تر هم
پشتیبان خانم مهسا آ داشتم با گوشی ش ور میرفتم بهش گفتم لایک کنید گفت چیو لایک کنم ؟ گفتم منو توی اینستاگرام ؟ خندید ؟ گفت که شما نیستید ؟ گفتم چرا ؟ گفتم حتما توی اینستاگرام آنفالو کردید ؟ خندید گفت نه ؟ من دوباره پیام فالو زده ام ببینم فالو میکنه یا نه ؟
S4S چیست ؟
اینم مخففه Shout For Shout است. این عبارت به این معناست که هر کس شما را فالو کرده، شخص مورد نظر شما را هم فالو کند. در حقیقت شما از پیج شخص مورد نظر اسکرین شات می‌گیرید و در پیج خودتان قرار می‌دهید و فالوورهای خود را ترغیب می‌کنید که او را فالو کنند. در مقابل آن شخص همین کار را در مورد شما انجام می‌دهد.
Follow Back چیست؟
اگر کسی شما را فالو کند و شما نیز در پاسخ او را فالو کنید، به اینکار فالوبک می‌گویند.
Block چیست ؟
در صورتیکه نخواهید شخصی هیچ نشان
من نمیفهمم حکمت این چیه:
طرف رو توی لینکداین ادد میکنی
بعد توی ریسرچ گیت فالو میکنی
بعد باز توی فیسبوک
بعدش توی اینستاگرم
بعدش توی توئیتر
و سایر شبکه های اجتماعی
چوب تو کون همه تون بره چرا اینجوری میکنین؟ چرا ادمو 100 جا فالو میکنین؟
بیمار. 
هر کاری کوفتی داری دو تا ازینها باید کافی باشه.
ریسرچ گیت حالا اوکی
لینکداین اوکی
دیگه چرا هم توئیتر هم اینستا هم زهرمار هم کوفت؟
‍  ایردراپ SDChain  ارزشمند
 پاداش: 100 SDA 
لیست شده coinmarketcap
قابل ترید در okex
لینک ربات:
http://t.me/SDATFREEAirdropBOT?start=899305675
مراحل ثبت نام
حل کپچا و عضویت در یکی از گروه ها
فالو توییتر و وارد کردن یوزر توییترتان 
فالو medium و وارد کردن user مدیوم خود
این ایردراپ بسیار ارزشمند و توکن بسیار خوبیه،
 نحو برداشت در ماه june  اعلام میشه 
۸- تولید یک کتاب تخصصی اختصاصی: هنگامی شما یک کتاب که حقیقتا نیاز روز فضای مجازی ساخت میکنید و همه احتیاج به دانلود اون کتاب دارن به طور ناخود اگاه بقیه سایت ها با ذکر مرجع کتاب شما رو برای دانلود قرار میدهند که خویش ذکر منبع ایجاد بک پیوند میباشد درسته سایتهای کوچک منبع نمیگذارند ولی تارنما های گرانقدر مبداء قرار وارد میکنند حتی میتوانید کتاب خود را به تمام وب سایت های دانلود کتاب با ذکر منشا معرفی کنید مثلا یادگرفتن سئو یا این که صفر تا ص
آیا تا به حال فکر کردید که چطوری بدون استفاده از ربات های اینستاگرام فالور های خود به سرعت افزایش دهیم 
خب با ما همراه شوید.

خب دوستان شما باید کسانی را که تیک آبی دارند و مشهور هستند و همچنین فالور های زیادی دارن مانند مهناز افشار یا پیچ رادیو جوان را فالو کنید . (ترجیع میده که بیشتر از 70 نفر فالو نکنید ) پس ازفالو کردن می‌بینید که کمی برای شما فالور میاد و دوباره این افراد را انفالو و فالو کنید و دوباره می بینید که برای شما فالو میاد
و این را
اسکریپت افزایش دنبال کننده اینستاگرام ربات ایزی گرام اسکریپت Easy Gram Skype شبکه اجتماعی | اسکریپت اسکریپت Gratify را دوست داشت و افزایش داد
Izzy Gram یک اسکریپت پیشرفته در زمینه مدیریت و افزایش فالوور اینستاگرام است که به شما امکان می دهد برخی از فعالیت های اینستاگرام خود را مانند فالو کردن ، تصویر متحرک ، دلخواه ، اظهار نظر و ارسال پیام مستقیم به حساب های اینستاگرام خود به صورت خودکار انجام دهید. همچنین می توانید از طریق این اسکریپت به حساب های اینست
پیوند سازی برای سایت تلاش شما برای تبادل لینک و پیوند با سایتهایی که از لینک و پیوند نوفالو (nofollow) استفاده می‌کنند نتیجه ای بهمراه نخواهد داشت و سئو تارنما شما را بهبود نخواهد اعطا کرد . با این وجود در حالتی که شما فرصتی برای قرار دادن لینک و پیوند خود در سایتی با کد نوفالو (nofollow) با بازدید و محبوبیت زیادی دارید این عمل را انجام دهید . بطور نمونه قرار دادن پیوند شما در یک انجمن پربیننده و مرتبط با فعالیت شما اما با پیوند نوفالو (nofollow) بازدید مت
۱- در اینستاگرام پست داشته باشین.
ممکنه به تازگی اکانت خودتونو ایجاد کرده باشین. اگه پست و استوری شیر نکنید، اینستاگرام شمارو ربات درنظر میگیره و بلاک میکنه. حدامکان دو یا سه تا پست شیر کنید.
۲- به اکانت و پروفایلتون اطلاعات بدین.
اگه پروفایلتون عکس شخص و چهره واقعی خودتون نداشته باشه و بیوگرافی کوتاهی نداشته باشین، اینستاگرام اطلاعات شمارو ناقص تشخیص میده و ربات میشناسه و بلاک میکنه.
۳-  پست بی رویه ممنوع. 
 اینستاگرام اکانت هایی که بیش از
چرا باید برای وب سایت خود لینک سازی کنیم؟
اگر در زمینه طراحی وب سایت تجربه داشته باشید حتماً می دانید که لینک سازی یکی از مهمترین تکات برای پیشرفت وب سایت محسوب می شود.
در واقع وقتی یک وب سایت به محتوایی که  شما در سایت خود انتشار می دهید لینک دهد یعنی کیفیت محتوای شما را تضمین کرده است.
به همین خاطر موتور جست جو گر گوگل امتیاز قابل توجه ای برای وب سایتی که لینک گرفته است در نظر می گیرد.
لینک ها دو دسته هستند.
لینک های نوفالو و لینک های دوفالو
لی
ثبت بک لینک در سایت sites.ncku.edu.tw
برای اینکه لینک وب سایت خود را در sites.ncku.edu.tw ثبت کنید ، لازم است در قسمت Comment subject کد لینک فالو خود را قرار دهید تا به صورت لینک نمایان شود . همچنین به صورت فالو می باشد
برای ورود به سایت بر روی لینک ذیل کلیک کنید
http://sites.ncku.edu.tw/NCKU_MSE_ALUMNI/blog/gbook/4
یکی از مشکلاتی که در اینستاگرام وجود دارد، عدم فالو شدن اکانت‌های مختلف است. برای مثال شما وارد پروفایلی شده‌اید و روی گزینه‌ی Follow لمس می‌کنید. این گزینه به حالت Following تغییر می‌یابد و عملیات فالو با موفقیت به پایان می‌رسد اما در عرض یک ثانیه، همه چیز به حالت قبل باز می‌شود. این موضوع دو دلیل متفاوت می‌تواند داشته باشد.
اگر این اتفاق تنها برای برخی از اکانت‌ها می‌افتد، به احتمال زیاد شما توسط آن اشخاص بلاک شده‌اید. در این حالت با وجود آ
پیوند 
های شناور (link juice) چه می باشد ؟ آیا پیج رنک به آن ها امتیاز می دهد؟ هنگامی که سایتی به وب سایت شما لینک میدهد گوگل آن تارنما را به عنوان حمایت کننده شما می شناسد و از آن نتیجه می گیرد که ورقه شما دارای چه اهمیتی می باشد که سایت های مختلفی به آن پیوند عرضه میکنند . وقتی که سایتی به شما پیوند عر ویا شما صفحاتتان را به وسیله پیوندهای داخلی به هم دارای ربط می فرمایید گوگل این لینک و پیوند ها را به تیتر لینک و پیوند شناور به حساب می آورد . 
تاثیر
دیروز بعد از اومدن اس ام اس از دانشگاه مبنی بر تعطیلی تا آخر هفته استوریش کردم و اون موجود شادو هم بالاش گذاشتم بعد یکی دو ساعت یادم اومد یکی از اساتید که اتفاقا پروازیم هست از تهران میاد منو فالو میکنه و الان اینو میبینه با خودش میگه عجب دانشجوی ارشد تنبلی
همونجا چک کردم دیدم بعله رویت نمودن! پاکش کردم به هر حال ولی خب دیگه کار از کار گذشت
دیگه استوری جک و پرت و پلا هم نمیشه بذارم
بعبارتی تا الان اگه پاهام دراز بود و لم داده بودم از حالا به بعد
هشتگ در اینستاگرام اهمیت بسیاری دارد. شاید تنها راهی که برای افزایش فالوور اینستاگرام به ذهنتان می رسد، فالو / آنفالو کردن باشد، اما اینطور نیست!
استفاده صحیح از هشتگ در اینستاگرام می تواند سبب شود که بتوانید بدون فالو / آنفالو ، فالوورهای هدفمند و اکتیو جذب کنید! البته برای اینکار نیاز به یک استراتژی صحیح دارید.
در این مطلب می خواهم استراتژی های صحیح هشتگ گذاری در اینستاگرام را به شما آموزش بدهم. حتما این مطلب را تا انتها بخوانید و به تکنیک
آشنایی با تفاوت عشق زن و مرد به زوجین کمک می‌کند تا با مشکلات کمتری مواجه شوند و با آگاهی نسبت به این مسئله بتوانند بسیاری از اختلافات و سوء تفاهمات بین خود را حل کنند. بسیاری از زوجین در جلسات مشاوره خانواده به علت عدم آشنایی با تفاوت‌های میان بیان و بروز عشق در خود و همسرشان احساس ناامیدی کرده و تصور می‌کنند فرد مقابل دیگر عاشق آن‌ها نیست. در صورتی که اگر با این تفاوت‌ها آشنا شوید روابط عاطفی‌تان بهتر از قبل شده و ارتباطی صمیمی با همسرت
سلام دوستان خوبم.
اگه یه نفر (مدیونید اگه فکر کنید اون یه نفر خودمم) دو تا پیج داشته باشه که یکی خصوصیه و یکی عمومی و حدود یک سال از ایجادشون گذشته باشه و هر دو رو با یه شماره تلفن و اسم و فامیل واقعیش ایجاد کرده باشه، بعد همین چند روزه یه پیج عمومی دیگه با همون شماره ولی با یه اسم ساختگی زده باشه و جز اون اسم و یه جمله ادبی و یه پروفایل که یه عکس از طبیعته چیزی نذاشته باشه و کسی رو فالو نکنه و به هیچ کس آدرس نده و الان اولین بار باشه که داره از وجود
اول اون منو فالو کرد. توی بیوش فقط زده بود  kaums و ب خاطر همین ریکوعستشو قبول کردم و فالو بک دادم... هیچ چیز خاصی نداشت تو پیجش و فالور زیادی هم نداشت! گذشت ی مدتی و یه استوری خفن دیدم و وقتی چک کردم ک کی گذاشته دیدم همین برادر عزیزمون بوده:)) با خودم فتم اوه! کول! همچین عادمایی هم داریم! گذشت و تعداد ین استوری های خفنی ک میزاشت بیشتر شد و منم بیشتر ازش خوشم اومد:))
میدونی... دقیثا مثل خودمه! یکمی مذهبیه و از اون طرف هم ی فاز غربی خوبی داره... دقیقا مثل من
پروفایل
اطلاعات کاربری شما در اینستاگرام است. پروفایل شما شامل اسم، نام کاربری، عکس پروفایل و گالری عکس شماست.
کپشن (caption)
در اینستاگرام نیز به نوشته‌ای که در توضیح عکس می‌آورید کپشن (caption) می‌گویند.
ربات اینستاگرام چیست؟
ربات اینستاگرام یک برنامه یا نرم افزار است که در نقش پیج شما، به سراغ آدم‌هایی می‌رود که احتمالاً به پیج شما علاقه‌مند هستند (مخاطب هدف target ) برای آنها کامنت می‌گذارد، لایک و فالو می‌کند تا در مقابل آنها نیز شما را لایک
امروزه در عصری زندگی میکنیم که فضای مجازی هم نشین زندگی مردم شده است. با گسترش روز افزون فضای مجازی و بوجود آمدن شبکه های اجتماعی اکنون بیش از ۷۰ درصد جمعیت کره زمین ازاین شبکه های اجتماعی استفاده میکنند.
که در این بین نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام که در بین ایرانیان محبوبیت زیادی پیدا کرده در مدت زمان بسیار کوتاهی توانسته بیش از 60 درصد جمعیت کشور را جذب خود کند به طوری که هر فرد روزانه بیش از 3 ساعت (میانگین) زمان خود را صرف گشت و گذار د
یه قسمتی از فرهنگ ایرانی بودن هست که واقعا مسخرس. به نام لاپوشونی کردن.
مثل احمقا وانمود کردن به اینکه همچی چقدر خوبه.
مثلا یارو پست گذاشته با چادرش که ادم باید جوری زندگی کنه که بودنش چیزی به این دنیا اضافه کنه و هر خر و الاغی رو هر چقدر که منفور بوده فالو کزده و اینا. خب بخش مذهبی بالاشهری شهر ما معمولا اینشکلین.
من از یسریا خوشم نمیاد. میدونم دردشر درست کنن آزار دهنده هستن و مریض روانین. خب قطعا اونا رو فالو نمیکنم و خودشونم جر بدن طرف شون نمی
شما هم به‌صورت عادی هم در بخش استوری می‌توانید عکس و ویدیو آپلود کنید. اگر می خواهید بدانید این دو بخش چه تفاوتی با یکدیگر دارند و چرا باید یک پست را در استوری منتشر کرد می‌توانید توضیحات زیر را بخوانید.

اولین و شاید مهم‌ترین تفاوت این است که پست‌های عادی برای تمامی کسانی که شما را فالو کرده باشند قابل مشاهده خواهد بود اما پست‌هایی که در قالب Stories منتشر می‌کنید می‌توانند تنها برای افراد دلخواه شما نمایش داده شوند. اگر سری به تنظیمات Storie
آخه کوزه اندازه م نیست
بگم چی شد؟
یکی از پسرای هم دانشگاهی و تقریبا هم کلاسیم تو توییتر فالوم کرد
بک دادم
تا چه پیش آید

پی نوشت1:از بعیداته که آگاهانه فالو کرده باشه احتمالا شانسی بوده
خلاصه که باید بحواسم چیزی از دانشگاه ننویسم سوتی بدم
پی نوشت2:من واقعا دارم در مورد وبم نگران میشم☹️
رپورتاژ آگهی چیست؟ رپورتاژ آگهی یا به صورت عامیانه ریپورتاژ آگهی به معنی دقیق گزارش و محتوایی تبلیغاتی است. بنابرین ، رپورتاژ آگهی و خبر تبلیغاتی از برند و کسب و کار سایت شما در قالب یک پست در سایت میزبان آگهی, جهت برندینگ و بدست آوردن قدرت بیشتر نزد موتورهای جستجو منتشر می شود. قرار نیست رپورتاژ آگهی به سرعت شگفتی ساز سایت شما باشد اما اثر پروانه ای رپورتاژ با ذخیره زمان معجزه خواهد کرد. رپورتاژ آگهی یک مقاله خبری و تبلیغاتی است رپور
رپورتاژ آگهی چیست؟ رپورتاژ آگهی یا به صورت عامیانه ریپورتاژ آگهی به معنی دقیق گزارش و محتوایی تبلیغاتی است. بنابرین ، رپورتاژ آگهی و خبر تبلیغاتی از برند و کسب و کار سایت شما در قالب یک پست در سایت میزبان آگهی, جهت برندینگ و بدست آوردن قدرت بیشتر نزد موتورهای جستجو منتشر می شود. قرار نیست رپورتاژ آگهی به سرعت شگفتی ساز سایت شما باشد اما اثر پروانه ای رپورتاژ با ذخیره زمان معجزه خواهد کرد. رپورتاژ آگهی یک مقاله خبری و تبلیغاتی است رپور
اون ور انگار غریبم :(
همهی کسایی که من و میشناسن اینجان و اینور بدون گذاشتن هیچ پستی بازدیدش از وبلاگ جدیدم بالا تره :/
.
.
سوال مهمی که پیش میاد اینه که اگه بخوام هم اون فرد مزاحم دیگه نتونه بیاد اینجا و هم شما بازم فالو داشته باشیدام، اگه آدرسا اینجا رو عوض کنم درست میشه؟!
اون ور انگار غریبم :(
همهی کسایی که من و میشناسن اینجان و اینور بدون گذاشتن هیچ پستی بازدیدش از وبلاگ جدیدم بالا تره :/
.
.
سوال مهمی که پیش میاد اینه که اگه بخوام هم اون فرد مزاحم دیگه نتونه بیاد اینجا و هم شما بازم فالو داشته باشیدام، اگه آدرسا اینجا رو عوض کنم درست میشه؟!

NinjaGram
 نینجاگرام نرم افزار کاربردی که با کمک آن می توانید اکانت اینستاگرام خود را در ویندوز مدیریت کنید ، عکس به اشتراک بگذارید ، اکانت های سایر کاربران را بصورت خودکار فالو کنید ، دنبال کردن افراد که شما ان هارا در قسمت مورد نظر نوشته اید پس از همان زمان مشخص شده ان ها را دنبال میکنید به صورت خودکار و به صورت خودکار کامنت ارسال کنید.و حتی لایک که بسیاری از کاربران از لایک و کامنت از ...
ادامه مطلب
قابلیت مدیریت کامل توسط مشتری
شما به عنوان یک مشتری ، باید قابلیت این را داشته باشید که در هر زمان که مایل بودید ،فعالیت پیج اینستاگرام خود را در ربات کنترل نمایید . کنترل شامل استاپ و استارت و تغییر پیج هدف و همیچنین تغییر پسورد پیج می باشد
استفاده ایمن
باید مطمئن باشید ربات مورد نظر ایمن است . ایمن از هر نظر مورد صحبت می باشد . امن از لحاظ اینکه پسورد شما را ذخیره نمی کند . و مهم تر از همه اینکه روبات به قدری هوشمند طراحی شده باشد که وقتی اکانت
خرید بک لینک از درصد ریسک بسیار بالایی برخوردار است چرا که سازنده های لینک معمولا شناختی از وب سایت شما نداشته و لینک ها را به صورت کیلویی ایجاد می کنند. این بک لینک ها در بیشتر مواقع نه تنها باعث بهبود جایگاه سایت شما در نتایج جستجو گوگل نمی شوند بلکه ممکن است سایت شما را تا مرز پنالتی کشانده و منجر به کاهش رتبه شوند چرا؟ دلیلش را در ابتدای صحبت هایمان گفتیم، شناخت و عدم وجود وسواس سازنده های لینک. لینک هایی که به صورت پکیجی به صورت فروش می رس
یه اکانت جعلی اینستا ساختم با عکس یه خانوم خیلی دلبر 
و پسر عمومو فالو کردم خواستم بدونم هنوزم تو فاز دختربازی هست یا نه
خداروشکر رو سفید از آب در اومد...کامنت هارو خوندم..برادر عروسمون زیر عکساش کلی قربون صدقه ش رفته بود و همچنین برادرزاده جوانم...

بنیامین رو هم درخواست فرستادم خداروشکر اونم روسفید شده فعلا
یه روزی از همه دوست‌هام دور شدم... با هر متر و خط‌کش و معیاری که حساب می‌کردم، من از همه‌شون عقب افتاده بودم. تو ادامه تحصیل، تو کار، تو ازدواج موفق حتی! وقتی به خودم اومدم دیدم شماره ام رو عوض کردم و شماره همه‌شون رو از تو گوشی‌م پاک کردم. یکی مادر شده بود، یکی بهترین دانشگاه ایران ادامه تحصیل داده بود، یکی تو فلان بیمارستان مشغول به کار شده بود و ... .
من احساس عقب افتادن از همه رو پیدا کرده بودم و با این دوری داشتم خودم رو آروم می‌کردم. آروم
یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج

چرا دارم خودکشی میکنم؟!
تو بخوای یه چیزی ام به اسم تقدیر اتفاق بیفته من گند میزنم توش :)
اصولا گند میزنم گند گند گند.
سر یه سوتی خواهرم . ب قول فاطی حالا فکر کن قسمت بوده یا هر چی :|
ولی فالو داد در صورتی که من قبلش سریع درخواست فالو رو برداشتم که نبینه اما انلاین بود :(((((
همیشه انلاینه چرااااااااااااااا؟
بعد انقدر جیغ زدم و لبامو برگردوندم و نیم ساعت با فاطی حرف زدم که این گند به بار اومد و این حرف هاااااااا.
کلی باهاش حرف زدم گفت عب نداره شاید ق
توضیحات: تفاوت وبلاگ و طراحی سایت

تفاوت اصلی بین وبلاگ و وب سایت این است که وبلاگ برای وب سایت ها ایجاد می شود و وب سایت ها مکانی هستند که وبلاگ ها در آن نوشته می شوند.
وبلاگ ها مجلاتی آنلاین برای استفاده ی عموم می باشند. تفاوت بیشتر این دو را در مطلب زیر مطالعه نمایید

ادامه مطلب
برنامه نویس آقای ایمان سین و برنامه نویس آقای محمد حسین خ را توی اینستاگرام فالو کرده ام یعنی خودشون پیام رکوئست فرستاده اند و باید تائید کنند بعد برنامه نویس آقای ایمان سین بهم گفت اگگر پیام خودکشی و مرگ گذاشتی خودم میام میکشمیت
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد دلایل تفاوت قیمت فرش دستباف بپردازیم اگر شما هم تمایل دارید تا در این خصوص اطلاعاتی بدست آورید همراه ما باشید.عوامل متعددی در تفاوت قیمت فرش دستباف موثر هستند که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد. به طور کلی کسانی که در زمینه خرید و فروش فرش های دستباف تخصص دارند هنگامی که می خواهند در مورد قیمت یک فرش نظر بدهند و یا دو فرش را از نظر ارزش با هم مقایسه کنند به عوامل دخیل در تفاوت قیمت فرش ها
لینک سازی به منزله اتصال وب سایت های دیگربه سایت شما از طریق لینک میباشد. با استفاده از لینک های موجود در صفحات مختلف سایت ها امکان حرکات بین صفحات مختلف در فضای اینترنت  وجود دارد و بر همین اساس در زبان فارسی به لینک، فرا پیوند گفته می شود. برخلاف تکنیک های متفاوتی که برای لینک سازی وجود دارد، این کار بسیار سخت است و در فعالیت انجام سئو  به جرات می توان گفت سخت ترین قسمت کار میباشد. متخصصین این حرفه زمان بسیاری برای لینک سازی صرف می کنند و ای
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت
در عصر حاضر 
تمام سرگرمیان این شده 
که ما را مدیریت کنند!
در زمینشان بازی کنیم!
فوتبال
فضای مجازی از جمله
پیام رسان ها
و پیام های غیر سودمند 
و البته شایعه!
اینستاگرام و فالو هایی که 
معلوم نیست در
کجا تاثیر دارند!
دیدن فیلم های بی ارزش 
گوش دادن به 
موزیک های افتضاح
خواندن رمان های بی سر و ته
و...
انواع سرگرمی هایی که واقعا
فقط سر را گرم می کنند و جسم
بی کار می شود!
حیف از این عمر که در راه
دیگران رود
اما 
در راه او که باید
نرود!
راه فراری هست ؟؟؟
لینک سازی به منزله اتصال وب سایت های دیگربه سایت شما از طریق لینک میباشد. با استفاده از لینک های موجود در صفحات مختلف سایت ها امکان حرکات بین صفحات مختلف در فضای اینترنت  وجود دارد و بر همین اساس در زبان فارسی به لینک، فرا پیوند گفته می شود. برخلاف تکنیک های متفاوتی که برای لینک سازی وجود دارد، این کار بسیار سخت است و در فعالیت انجام سئو  به جرات می توان گفت سخت ترین قسمت کار میباشد. متخصصین این حرفه زمان بسیاری برای لینک سازی صرف می کنند و ای
خرید بک لینک از درصد ریسک زیاد بالایی برخوردار‌است به این دلیل که تولید کننده های پیوند به طور معمول شناختی از وبسایت شما نداشته و لینک و پیوند ها را به صورت کیلویی ساخت می نمایند .این بک لینک ها در بیشتر مواقع خیر صرفا منجر بهبود رده تارنما شما در نتیجه ها کاوش گوگل نمی‌شوند بلکه ممکن است تارنما شما‌را تا مرز پنالتی کشانده و سبب ساز به کاهش سکو شوند چرا؟ دلیلش را در اولِ کلام هایمان گفتیم , آشنایی و عدم وجود وسواس
الگوریتم جدید اینستاگرام چیست؟ درست زمانی که فکر می‌کنیم الگوریتم اینستاگرام را دریافته‌ایم دوباره تغییر می‌کند. هدف اینستاگرام سرگرم کردن مخاطب است و بدین منظور سعی در بهتر کردن فضای اپلیکیشن خود دارد و دائما استراتژی هایش را تغییر می‌دهد. به منظور اطلاع از آخرین تغییرات با همراه باشید.
الگوریتم جدید اینستاگرام و عملکرد آن
الگوریتم جدید اینستاگرام , قوانین جدید اینستاگرام , تغییرات جدید برنامه محبوب اینستاگرام. الگوریتم جدید اینس
یکی از تصورات نادرستی که در میان افراد وجود دارد این است که وبلاگ نویسی در سایت خود شرکت می تواند به سئو کمک کند. بیشتر مشتریان از ما می پرسند که ماهانه چند بک لینک باید در وبلاگ شرکت ایجاد نمایند. اگر اعتماد و اطمینان سایت خود را با افزایش اتوریتی دامنه ایجاد کرده اید، وبلاگ داخلی می تواند یک روش عالی برای جذب ترافیک باشد. اما اگر برای سایت کاملا جدید خود مطلبی را می‌نویسید که هیچ اتوریتی ندارد، شانس دیده شدن در گوگل بسیار پایین است. سایتتون
بک پیوندخرید بک لینک از درصد ریسک زیاد بالایی برخوردار‌است به این استدلال که تولید کننده های پیوند به طور معمول شناختی از وبسایت شما نداشته و لینک و پیوند ها را به صورت کیلویی ساخت می نمایند  .این بک لینک ها در بیشتر مواقع خیر صرفا منجر بهبود رده تارنما شما در نتیجه ها کاوش گوگل نمی‌شوند بلکه ممکن است تارنما شما‌را تا مرز پنالتی کشانده و سبب ساز به کاهش سکو شوند چرا؟ دلیلش را در اولِ کلام هایمان گفتیم  ,  آشنایی
تفاوت پنجره pvc با یو پی وی سی:در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم. همان طور که می دانید صنعت درب و پنجره سازی هر روزه در حال پیشرفت است. پنجره یو پی وی سی از آخرین مدل های پنجره دو جداره است. قبل از upvc پنجره های pvc مورد استقبال بودند. در واقع یو پی وی سی نسخه پیشرفته تری از پی وی سی است.

ادامه مطلب
جلوگیری از بلاک شدن در اینستا
با توجه به رشد زیاد ربات های جذب فالوور در اینستاگرام و به دست آوردن فالوور در اینستاگرام برای صفحاتی که بصورت طبیعی رشد نمی کنند برای اینستاگرام حساسیت‌های بالایی را ایجاد کرده است که همین امر باعث شده تا این شبکه اجتماعی بر روی سیستم خود قوانین خاصی اعمال کند تا بتواند انواع رباتهای متخلف را شناسایی و صفحه خاطی را بلاک کند.
طبق آخرین قوانین اینستاگرام محدودیت های بسیار خاص و هوشمندانه ای اعمال شده است که با
چقدر ادمای جدید امتحان میکنید و شاید
میکنم. هی به این فکر کن به اون فکر کن. این فالو کن اونو انفالو کن. اون
چرا رفته اینو چرا اوردم؟ هدفم ازاون چی بود از این چیه؟ چرا نمیتونم اینو
ول کنم چرا خاطره های اون ولم نمیکنه. پدر خودمونو دراوردیم خداییش.
خوشحالم که تنهام و خوشحالم که کسی با فکر کردن به من بیخابی نمیکشه و خوشحالم که دلیل بی خوابی هام فکر کردن به کسی نیست.
سلام دوستان خوبم.
اگه یه نفر (مدیونید اگه فکر کنید اون یه نفر خودمم) دو تا پیج داشته باشه که یکی خصوصیه و یکی عمومی و حدود یک سال از ایجادشون گذشته باشه و هر دو رو با یه شماره تلفن و اسم و فامیل واقعیش ایجاد کرده باشه، بعد همین چند روزه یه پیج عمومی دیگه با همون شماره ولی با یه اسم ساختگی زده باشه و جز اون اسم و یه جمله ادبی و یه پروفایل که یه عکس از طبیعته چیزی نذاشته باشه و کسی رو فالو نکنه و به هیچ کس آدرس نده و الان اولین بار باشه که داره از وجو
سلام دوستان خوبم.
اگه یه نفر (مدیونید اگه فکر کنید اون یه نفر خودمم) دو تا پیج داشته باشه که یکی خصوصیه و یکی عمومی و حدود یک سال از ایجادشون گذشته باشه و هر دو رو با یه شماره تلفن و اسم و فامیل واقعیش ایجاد کرده باشه، بعد همین چند روزه یه پیج عمومی دیگه با همون شماره ولی با یه اسم ساختگی زده باشه و جز اون اسم و یه جمله ادبی و یه پروفایل که یه عکس از طبیعته چیزی نذاشته باشه و کسی رو فالو نکنه و به هیچ کس آدرس نده و الان اولین بار باشه که داره از وجود
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
پرورش و فروش کرم میل ورم بصورت زنده و خشک شده | کرم میل ورم و سوپر ورم (پرورش/استفاده)
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
تفاوت هایی بین میلورم و سوپرورم وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره میکنیم.
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم متفاوت بوده و بسته به نیاز حیوانات خانگی شما انتخاب خواهند شد. ( بدلیل اهمیت ارزش غذایی بصورت مفصل در آینده مورد آنالیز و مقایسه قرار خواهیم داد )
ثبت سفارش فقط ارسال پیامک : ۱۸۲
بک لینک ها نقش مهمی در سئو (بهینه سازی موتور جستجو) دارند. بدون بک لینک های خوب، نتایج خوبی نگرفته و سایت شما به سرعت ایندکس نمی شود. 2 نوع بک لینک وجود دارد: لینکهای طبیعی که زمان زیادی برای ساخت لینک لازم است و لینکهای اتوماتیک از طریق ابزارها و وب سایت های آنلاین ساخته می شوند و عمدتا بک لینک رایگان محسوب می شوند.
برای بک لینک خودکار، می توانید برخی از خدمات پولی آنلاین را بخرید (که گوگل توصیه نکرده و در صورت مشاهده جریمه می کند). امروز سایت ه
در انتهای فایل فانکشن دات پی اچ پی قرار داده شود.

add_filter('the_content', 'my_nofollow');add_filter('the_excerpt', 'my_nofollow'); function my_nofollow($content) {  return preg_replace_callback('/<a[^>]+/', 'my_nofollow_callback', $content);} function my_nofollow_callback($matches) {  $link = $matches[0];  $site_link = get_bloginfo('url');  if (strpos($link, 'rel') === false) {    $link = preg_replace("%(href=\S(?!$site_link))%i", 'rel="nofollow" $1', $link);  } elseif (preg_match("%href=\S(?!$site_link)%i", $link)) {    $link = preg_replace('/rel=\S(?!nofollow)\S*/i', 'rel="nofollow"', $link);  }  return $link;}
بعد از این همه سال تو اینستاگرام فالوش کردم و یه جورایی توپ رو انداختم تو زمین اون. اما نمی‌دونم این که اونم منو فالو کرد به این معنیه که توپ الان تو زمین منه یا نه. به نظر میاد معلوم نیست توپ کجاست و در واقع توپ گم شده.
+ حالا شاید تولدش رو تبریک بگم و توپ دوباره بیفته تو زمینش. یه کامنته دیگه. زیر پستی که خودش گذاشته.
+ شاید هم بهش پیشنهاد بدم که هم دیگه رو ببینیم.البته این مورد دیگه گل به خودی حساب میشه.
+ دارم راجع به یه خانم ۶۰ ساله صحبت می‌کنم.[
من توی اینستاگرامم هیچکدوم از پسرای فامیل رو دنبال نمیکنم. حالا یا از سر خجالت یا غرور یا هرچی دلم نمیخواد اول من فالوشون کنم چون نمیخوام در موردم فکرای عجیب کنن نمیدونم کلا با این مسئله راحت نیستم -_- 
پارسال برای تولدم دختر عمم یه پست گذاشت و تبریک گفت و نوشته بود دختردایی عزیزم تولدت مبارک + منشن کردن من روی عکس.
پسرعموم از اونجا اومده بود توی اکانتم و چون اون موقع پابلیک بود چندتا از عکس ها رو لایک زد. منم با خودم گفتم بذار فالوش کنم یه وقت
سلام به همه دوستان وبلاگی عزیزم لطفا بیاید و نظر بدین و بگید چیکار کنم ؟اونای که داستان علاقه منو به سید خوندند لطفا نظر بدید.من الان سید رو توی برنامه اینستا پیداش کردم وفالو کردم و ایشون هم فالو کرد ولی پیام نداد به نظر شما من پیام بدم مشکلی داره ؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه ؟
#لطفا -قضاوت- نکنید
پی نوشت : این وبلاگ به زودی حذف میشود اگه قرار به فراموشی فرد مذکور باشه  
عمری که بی عشق بگذرد، بیهوده گذشته است. نپرس که آیا باید در عشق الهی باشم یا عشق مجازی، عشق زمینی یا عشق آسمانی، یا عشق جسمانی؟ از تفاوت‌ها تفاوت می‌زاید. حال آنکه به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی، در آتشش، یا بیرونش هستی، در حسرتش.
#ملت عشق

تفاوت روحیەی فرد ذهن آگاه با فرد معمولی
تفاوت روحیە افراد ذهن آگاه با فرد معمولی در ۷ عنصر اساسی است. حقیقت اگر بخواهیم تفاوت
روحیەی فرد ذهن‌آگاه با فرد معمولی را مشخص کنیم باید هفت عنصر کلیدی ذهن آگاهی را از قبل بشناسیم
تا بتوانیم نسبت به ذهن‌آگاه بودن یک فرد یا معمولی بودن او اظهار نظر کنیم. شما می توانید با استفاده
از این ۷ عنصر و همچنین راهکارهای شاد زیستن و داشتن آرامش درونی در زندگی نیز ذهنی آگاه داشته باشید
تا نسبت به اتفاق های پی
معرفی اسکریپت گرام‌ایزی | GramEasyاگر تاکنون با شبکه های اجتماعی سر کار داشته اید، قطعا میدانید برای گسترش یک تجارت امروزه یکی از قوی ترین ابزار، شبکه های اجتماعی هستند. به خصوص در ایران یکی از پرکاربرد ترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام است. شما می توانید کلیه امور لایک، فالو، کامنت، فالوبک، آنفالو و … را به این اسکریپت بسپارید. حتی در زمانی که شما خواب هستید این اسکریپت به کار خود ادامه می دهد (بدون نیاز به اتصال مداوم به اینترنت). با این کار
-چپ یا راست؟+چپچوب شوری که تو دست چپ و پشت سرش قایم کرده بود رو سمتم دراز کرد و گفت آخه چرا همش اونی که توش بیشتره مال تو میشه؟؟!بسته چوب شور رو گرفتم و نگاه کردم. کاملا پرِ پر بود! چون از نظر حجم شبیه هیچکدوم از چوب شورهایی که اینهمه سال خوردیم نبود تصمیم گرفتیم هر کدوم مال خودمون رو بشماریم تا ببینیم چقدر تفاوت دارن!احتمالا دو تا یکی شده بود.چهل و دو، بیست و پنج به نفع من:)))بهش میگن شانس. از نوع خوب و بدش وجود داره. چیزی که نصیبت میشه بدون اینکه
توضیحات فایل
دانلود سوالات و جزوه ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه کامل و سوالات دوره ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی با فرمت پی دی اف و ورد جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد
اگر می‌خواهید بفهمید کسی را دوست دارید، یا عاشق‌اش هستید، به ۹ تفاوت عشق و دوست داشتن نگاهی بیندازید:۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، قلب‌تان تندتر می‌تپد، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، فقط خوش‌حال می‌شوید.
۲. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، زمستان مثل بهار می‌شود، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، زمستان فقط یک زمستان زیبا می‌شود.

ادامه مطلب
یه بار یه جمله قشنگ شنیدم از یکی:
وقتی بارون میباره،
همه پرنده ها دنبال یه سرپناهن؛
ولی عقاب برای خیس نشدن بالا تر از ابر ها پرواز میکنه...
پس شاید،

این دیدگاه آدماس که تفاوت هارو خلق میکنه.
شاید برای موفق شدن باید دیدگاهتونو تغیر بدین*
اگر تا به حال با برنامه های ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird را در تلفن هوشمند خود تنظیم کرده باشید، حتما در تنظیمات مجبور به انتخاب بین POP و IMAP هستید. در این مقاله ، نوین هاست نحوه کار POP و IMAP و تفاوت بین آنها را توضیح خواهد داد. این امر به شما امکان می دهد بهترین مورد را انتخاب کنید. با ما همراه باشید!

سرور مجازی , سرور مجازی ایران , هاست وردپرس
ادامه مطلب
تفاوت فکری من و بنیامین درباره مقوله ازدواج  اینه که من میگم عشقم تمام تلاشم رو برای خوشبختی مون میکنم اگر نشد خودمون عذاب نمیدیم.
خب بنیامین میگه خشن میشه و میگه نههه,  هیچ وقت جدا نمی شیم,  آبرومون میره و ما تو آیینمون طلاق نفرین شدس,و طلاق نداریم...
دستکش بدون انگشت مدل پیچی ( دو تا مدل یکم باهم فرق دارن)
قبول سفارش با رنگ دلخواه خودتون
ساق دستکش به هر میزان که بخواین بلند یا کوتاه میشه
برای ثبت سفارش اینستاگرام منو فالو کنید و دایرکت پیام بدین و یا به آی دی تلگرام من پیام ارسال کنیدآدرس اینستاگرام من  instagram.com/igigili
آی دی تلگرام     Telegram.me/igigili
تفاوت سیاره و ستاره
تفاوت سیاره و ستاره : شاید برای شما نیز جای سوال باشد که ستاره و سیاره چه تفاوت هایی باهم دارند و دلیل اینکه گاهی اوقات به آسمان نگاه می کنیم و برخی از سیارات 
نظیر مشتری و اورانوس را نیز در میان ستاره ها مشاهده می کنیم، چه می باشد؟ اگر سیارات نیز مانند ستارگان از خود نور منتشر می کنند پس چه تفاوتی میان آن ها وجود 
دارد؟!

ادامه مطلب
ثبت بک لینک در سایت intensedebate.com
برای درج بک لینک سایت خود در وب سایت intensedebate.co ، بعد از ثبت نام به قسمت اکانت > ادیت پروفایل > و در پایان اضافه کردن وب سایت خود مراجعه کنید و لینکسازی خود را انجام دهید / لینک به صورت فالو می باشد
برای ورود به وب سایت فوق بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://www.intensedebate.com/people/musicha
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
به نظرم  تفاوت اشعار معاصر با قدیمی،مثل تفاوت چای دمی است با چای کیسه ای!تو تا به پای اشعار کهن صبر نکنی،تا مانوس نشوی و بارها با دل و جانت زمزمه اش نکنی،تا شب بیداری نکشی با آن، تا زانوی غم بغل نکنی و به پهنای صورت اشک نریزی،نمی توانی از خواندن غزل حافظ و یا سعدی لذت کافی ببری.باید صبر کنی تا دم بکشد! اما اشعار معاصر نه، می توانی در هر حالتی که هستی یک شعر از اینترنت پیدا کنی و بخوانی و لذت ببری و تمامش کنی و کمی هم از آرایه های ادبی اش تعریف کنی
ثبت بک لینک در سایت teamspeak.com
کافی است در انجمن سایت مربوطه ثبت نام کنید و آدرس اینترنتی خود را در قسمت Home Page ثبت کنید
لازم به ذکر است بک لینک فوق به صورت فالو می باشد
برای ورود به سایت فوق بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://forum.teamspeak.com/members/440415-Musicha
بافت شالگردن با میل
مناسب برای مردان و زنان با قد و رنگ دلخواه شمابرای ثبت سفارش اینستاگرام منو فالو کنید و دایرکت پیام بدین و یا به آی دی تلگرام من پیام ارسال کنید.آدرس اینستاگرام من  instagram.com/igigili
آی دی تلگرام     Telegram.me/igigili
ظرفیت واقعی پاوربانک از ظرفیت اسمی آن تفاوت دارد و همیشه کمتر است. دلیل تفاوت ظرفیت اسمی و واقعی پاور بانک چیست؟ چطور می توانیم ظرفیت واقعی پاور باک را اندازه گیری کنیم؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به این سوال ها پاسخ داده شود.

ادامه مطلب
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری را در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغیر دما و سرد شدن ناگهانی آب پکیج بوتان یا ایران رادیاتور و یا ایساتیس و گلدیران تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و شاید تنها جزئیات ریز و قلق ها تفاوت داشته باشند.
ادامه مطلب
داشتم توی برنامه اینستاگرام می چرخیم که پیداش کردم نمی دونید چقد هول شدم نمی دونستم چیکار کنم درخواست دادم و از دیروز منتظر بودم تا تایید کنه امروز تایید کرد و‌درخواست داد برای فالو کردن من .منم تایید کردم ولی دل توی دلم نیست که وپیام میده یا نه اصلا نمی دونم چرا درخواست دادم و اینقدم خودمو اذیت می کنم دیگه ذهنم کار نمی کنه یعنی چی میشه؟؟؟اگه پیام داد جواب بدم ندم....
بعدا نوشت: هنوز پیام نداده چرا من درخواست دادم:(
بر خلاف خرید فالوور، ربات فقط عدد فالوور را افزایش نمی دهد بلکه روزانه اکانت شما از طریق تبلیغات در اینستاگرام به هزاران نفر معرفی می کند . این افراد از اکانت و تصاویر شما واقعا بازدید کرده و ممکن است تصاویر را لایک یا کامنت کرده یا شما را فالو کنند!
در زمینه ی اکسپت ریکوئست دانش آموزانم در اینستا سختگیری ندارم و من هم فالوشان میکنم. ادا بازیهایشان را لایک میکنم و تولدهای خودشان و دوستان ندیده اشان را تبریک میگویم و خلاصه وفادار به این فالو می مانم. چندی پیش متوجه شدم که برخی از شاگردانم مرا آنفالو کرده اند. نمیدانم از کی و این در حالی است که من همچنان به لایک زدنهایم همچنان وفادارانه ادامه میدادم. خنده ام گرفته بود. یک خسته نباشید به خودم گفتم و این روزها مشغول آنفالو کردن همانها هستم
+ ا
تو اینستاگرام یکی رو فالو می کردم به اسم آقای نوشاد ایلانی
این بشر یک سری کلیپ ها و افشاگری هایی رو میکرد که تو هیچ عطاری پیدا نمیشه
خیلی پست های عالی داشت
چند وقته من کم میرم اینستا
ولی این چند روز که سرم ی ذره خلوت تر بود و میرفتم اینستا 
همش حس میکردم ی چیزی سر جاش نیست 
اون حس  و حال قدیمی رو نمیداد بهم
تا امروز صب که گفتم عههههه چرا چند روزه نوشاد پست ندارد
رفتم و تو فالویینگ هام و کل اینستا سرچ کردم
آب شده رفته تو زمین
نمیدونم خودش دیلیت اک
عجیبه ولی چند وقتیه حس حماقت می کنم وقتی حس می کنم ممکنه یکی ازم خوشش بیاد ! شاید چون پیش خودم میگم توهمه و از حس بعدش می ترسم ، از حس بعدش وقتی بفهمی کاملا اشتباه میکردی و یه رفتار دوستانه ی ساده بوده ، آخ که چقد از دنیای دو جنسیتی بدم میاد:)))
جالبه حتی وقتی می بینم کسی صفحات اجتماعیم،مثل توییتر، رو فالو کرده تعجب میکنم ، چون فکر می کنم اگه خودم مخاطب صفحه ی خودم بودم فالوش نمی کردم و مثل یه صفحه ی معمولی و گذرا بهش نگاه می کردم !! یعنی واقعا بعضی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها